Kamera Jeżeli jesteście na etapie planowania uroczystości ślubnej zadbajcie aby wspomnienie tego Wyjątkowego Dnia zostało zachowane w sposób doskonały. Studio filmu i fotografii FxArt Studio istnieje od pięciu  lat specjalizując się w kompleksowej obsłudze uroczystości ślubnych w zakresie profesjonalnego wideofilmowania i fotografii zarówno reportażowej jak i artystycznej. Nasza firma specjalizuje się w produkcji filmów wideo w jakości HD . W zależności od zlecenia pracujemy w składzie jedno lub dwuosobowym. Na życzenie klienta montujemy gotowy materiał na nośnikach DVD i Blu-Ray.. Posiadamy również Licencję do filmowania i fotografowania w obiektach sakralnych wydaną przez Kurię Metropolitalną w Poznaniu.

Nasza oferta obejmuje realizację wideoreportaży, fotoreportaży z przebiegu uroczystości ślubnej i wesela, oraz wyjątkowych pełnych klimatu sesji zdjęciowych i nagrań w plenerze, w sposób zapewniający utrwalenie emocji towarzyszących w tym dniu Państwu i Waszym najbliższym.
Jeżeli oczekujecie Państwo wysokiej jakości realizacji, bez tandetnych animacji i banalnych wierszyków, dynamicznego montażu i pięknej oprawy muzycznej zgodnej z Waszymi upodobaniami, zapraszam. Pamiętajcie Państwo, że są to wydarzenia w zasadzie niepowtarzalne i powierzając ich utrwalenie nie kierujcie się wyłącznie niską ceną.

Linia

design by artilon.pl 2009

 
stat4u